بهترین کلینیک لاغری در تهران و اطلاعات مورد نیاز درباره آن

25 مرداد 1402
بهترین کلینیک لاغری در تهران

لاغری همیشه با چالش‌ های مخصوص خود همراه است. گرچه امکان دارد سه الی پنج کیلوگرم کاهش وزن کمترین چالش را به همراه داشته باشد، اما زمانی که حرف از کاهش وزن‌ بیشتر از این میزان می ‌شود، برای پیشگیری از عوارض ناخواسته و احتمالی رژیم، نیازمند یافتن بهترین کلینیک لاغری در تهران و یا در محدوده خود هستید.

در این مطلب از مجله لاغری فیت بادی کلینیک، موضوع بهترین کلینیک لاغری در تهران و اطلاعات مورد نیاز درباره آن می باشد که سعی داریم اهمیت یافتن برترین کلینیک ‌ها را مشخص نماییم. قصد داریم در این مقاله با معرفی بهترین کلینیک لاغری در تهران، به شما برای بهره از خدمات و سوابق آن ها کمک کنیم. هم دوره با توسعه تکنولوژی و علم، روش های لاغری بسیاری به وجود آمده اند که هدفشان از میان بردن بافت های چربی در بدن و تبدیل آن ها به مولکول های موظف به انجام متابولیسم هستند.

نکات مهم برای انتخاب بهترین کلینیک لاغری در تهران

انتخاب بهترین کلینیک لاغری در تهران

اگر از اضافه وزن رنج می برید و با کمک هیچ شیوه ای قادر به کاهش وزن نمی باشید، قطعا می بایست از یک پزشک تغذیه و کاهش وزن کمک بگیرید. یک کلینیک معتبر و مناسب به شما کمک خواهد کرد تا با شیوه های بسیار تاثیرگذار و ماندگار وزنتان را کاهش دهید. اما باید گفت کاهش وزن و لاغری فقط به جراحی نیاز ندارد و با شیوه های متفاوتی قادرید به تناسب اندام برسید که با زیر نظر گرفتن شرایط جسمانی هر فرد، می توان از این نوع کمک ها استفاده کرد. در واقع یک کلینیک لاغری مناسب می بایست از شرایط ویژه ای برخوردار باشد تا حس اطمینان را به مخاطب عرضه کند.

امکان دارد برای انتخاب بهترین کلینیک لاغری در تهران ندانید که می بایست چه نکاتی را برای انتخاب آن زیر نظر داشته باشید. به همین منظور از شما دعوت می کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا چند نکته ویژه برای انتخاب بهترین کلینیک لاغری را به شما معرفی کنیم. در دنیای امروز اضافه وزن به علت شرایط زندگی و…  یکی از معضلات بسیار رایج است که نه تنها در ظاهر فرد تاثیر می گذارد، بلکه می تواند سبب کاهش کیفیت زندگی، اعتماد به نفس و همچنین ایجاد بسیاری از بیماری های جسمانی هم شود.

از آن رو با مراجعه به یک کلینیک لاغری می توانید در کنترل وزن خود نقش داشته باشید و با یک برنامه منسجم  و منظم کاهش وزن داشته باشید و بهترین روش لاغری را پیدا کنید.. این کلینیک قطعا می بایست دارای شرایط ذکر شده باشد:

 • محیطی پیشرفته و آرام همراه با پخش موسیقی ریلکسی
 • مجهز بودن به دستگاه های فوق حرفه ای و پیشرفته برای لاغری موضعی
 • داشتن پرسنل ماهر
 • رفتار محترمانه پرسنل با مراجعان
 • حضور پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی
 • حضور پزشک متخصص جراحی های چاقی و لاپاراسکوپی
 • حضور پزشک فوق تخصص جراحی پلاستیک
 • داشتن پزشک زیبایی

👈بیش تر بخوانید: آیا با انواع رژیم های لاغری آشنایی دارید؟

چرا یافتن بهترین کلینیک لاغری ضروری می باشد؟

گرچه امکان دارد تعریف از عبارت «بهترین» برای هر فرد متفاوت باشد، اما معمولا، بعضی از کلینیک ‌های لاغری به علت مراجعین و رضایت بسیار آن ها، از جمله کلینیک ‌های لاغری معتبر محسوب می‌ شوند. پس بهتر است اگر قصد لاغری دارید، بیشتر درباره خدمات این کلینیک ‌ها هم اطلاع داشته باشید. گرچه می بایست دقت کنید که کلینیک انتخابی شما، صرفا با عرضه رژیم ‌لاغری بازاری و فعالیت غیر علمی مراجعین بسیاری را پیدا نکرده باشد.

عوارض لاغری فوری به روش غیر علمی

 • بازگشت وزن کاهش یافته در حداقل زمان ممکن
 • ریزش مو و خشکی پوست
 • کبد چرب
 • مقاومت بدن به کاهش وزن دوباره
 • مشکلات اعصاب

👈بیش تر بخوانید: رژیم لاغری سریع چگونه به لاغری و کاهش وزن شما کمک می کند؟

بهترین کلینیک لاغری در تهران

بهترین کلینیک لاغری در تهران

انتخاب بهترین کلینیک لاغری، اهمیت بسیاری در لاغری ماندگار و سلامت دارد. گرچه تعریف بهترین برای افراد فرق دارد، اما کلینیک لاغری دکتر عنبرا برای افراد بسیاری، بهترین کلینیک لاغری در تهران محسوب می ‌شود. کلینیک لاغری دکتر طاها عنبرا ضمن ارائه رژیم های کاهش وزن، خدمات دیگری را نیز به مراجعان خود ارائه می‌ دهد. دستگاه لاغری موضعی، درمان سلولیت و رفع شلی پوست برخی از این امکانات هستند. پس اگر قصد دارید وزن خود را کم کنید و یا نیاز به استفاده از دستگاه های لاغری موضعی دارید، همین حالا از طریق صفحات اجتماعی و یا سایت، با این کلینیک تماس برقرار کنید.

کلینیک لاغری دکتر طاها عنبرا

کلینیک لاغری دکتر عنبرا در خیابان سئول واقع شده است و یک کلینیک تخصصی لاغری صورت و بدن است که خدماتی که ارائه می ‌دهد به شرح زیر هستند:

دسترسی های موقعیت مکانی، صفحات اجتماعی و دسترسی های تماس کلینیک لاغری دکتر طاها عنبرا در سایت dranbara.com موجود می باشد. همچنین برای محاسبه آنلاین BMI خود، دریافت نوبت، مشاهده گالری نمونه کارها، خواندن مقالات برتر دکتر طاها عنبرا، دیدن نظرات بیماران و دریافت خدماتی چون رژیم لاغری، لاغری موضعی، اسلیو معده و جراحی لاغری می توانید با ورود به سایت و انتخاب گزینه مورد نظر از آن ها بهره ببرید.

دکتر طاها عنبرا دارای مدرک فوق تخصص جراحی عمومی می باشند و سال های بسیاری در زمینه جراحی لاغری، لاپاراسکوپی و دیگر انواع عمل های جراحی فعالیت داشته اند و دارای بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه تهران هستند.

دکتر عنبرا در سال 1395 به عنوان پزشک نمونه در زمینه اخلاق انتخاب شدند. همچنین ایشان در سال 1393 به عنوان پزشک نمونه نظام پزشکی و همچنین خیر نمونه سال انتخاب شدند.

تاسیس بخش جراحی بیمارستان بین المللی تبریز از دیگر خدمات این پزشک موفق و پر تلاش بوده است.

دکتر طاها عنبرا دارای بورد تخصصی جراحی عمومی می باشند. ایشان بیش از 25000 عمل جراحی موفق در رزومه پزشکی و جراحی خود دارند، همچنین قابل ذکر است که 14000 عمل اسلیو معده موفق نیز رقم زده اند.

با این حال می توان  گفت بهترین کلینیک لاغری در تهران، کلینیک لاغری دکتر طاها عنبرا می باشد چرا که پزشک متخصص لاپاروسکوپی، جراحی عمومی، جراحی لاغری و ارائه دهنده رژیم های لاغری و ناظر بر دستگاه های لاغری موضعی توسط دکتر طاها عنبرا انجام می گردد و این حس اطمینان به مراجعه کنندگان را القا میکندو بسیاری از افراد از سوابق و مهارت های ایشان بهره می برند.

نظر بدهید
لطفا تمامی موارد خواسته شده را وارد نمایید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وارد کردن موارد ضروری الزامیست.